Przegląd przydatnych aplikacji mobilnych z sierpnia

Przegląd przydatnych aplikacji mobilnych w lipcu

Jakie aplikacje warto posiadać na swoim telefonie? Które narzędzia przydają się w codziennym życiu i są polecane przez użytkowników? Oto kilka propozycji, które warto wziąć pod uwagę.

TripAdvisor

Wakacje to czas podróży. Nie brakuje ludzi, którzy w tym okresie nierzadko zmieniają miejsce swojego pobytu. Nie da się ukryć, że takim ludziom przyda się TripAdvisor. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że jest to jedna z najważniejszych aplikacji, które pomagają wczasowiczom. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że narzędzie zawiera miliony recenzji i opinii na temat rozmaitych obiektów zlokalizowanych na całym świecie. Nie da się ukryć że to szybki sposób na to, aby błyskawicznie dowiedzieć się, które hotele i noclegi są warte swojej uwagi i ceny, a które – z różnych względów – należy omijać szerokim łukiem. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że to sposób na szukanie nie tylko noclegów, ale także punktów gastronomicznych.

Park4night

Nawiązując do tematyki wakacyjnej nie można również nie wspomnieć o tej aplikacji. Trzeba podkreślić, że park4night to rozwiązanie przede wszystkim przeznaczone dla osób, które lubią podróżować i nocować na łonie natury. Nie można nie zaznaczyć, że aplikacja zawiera mnóstwo miejsc dotyczących również dostępnych parkingów, kempingów itp. Dzięki temu dana osoba można wybrać konkretną opcję i nie musi obawiać się, że służby porządkowe będą miały o to pretensje. Warto zwrócić uwagę na fakt, że osoby, które zdecydują się na taką aplikację mogą również porównać dostępne propozycje na podstawie ocen i recenzji.

Preglife

Ciekawą i jednocześnie polecaną aplikacją jest również Preglife. O co tutaj konkretnie chodzi? Na pewno warto wiedzieć, że to rozwiązanie przeznaczone dla kobiet, które są w błogosławionym stanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki tej aplikacji śledzić rozwój własnej pociechy w momencie ciąży aż do rozwiązania. Co ciekawe, jeśli użytkowniczki zdecydują się, to mogą przedłużyć ten okres do kolejnych 24 miesięcy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że aplikacja wskazuje konkretne etapy ciąży oraz oblicza, ile dni zostało do porodu.

Wunderlist

Chcecie lepiej zarządzać Waszym czasem? W takim razie przyda wam się taka właśnie aplikacja. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Narzędzie umożliwia zaś między innymi tworzenie oraz zapisywanie zadań, wyznaczanie planowanych terminów ich realizacji, synchronizowanie koniecznych czynności do wykonania czy ustawianie przypomnień o najważniejszych wydarzeniach itp. Osoby, które zazwyczaj mają sporo spraw na głowie podkreślają, że aplikacja bardzo ułatwia im życie.