Wybieramy najlepszego powerbanka

phone-1503727_960_720

Powerbanki, które są szansą na rozwiązanie rozładowującej się w ciągu dnia baterii stają się niezwykle popularne w ostatnich latach. W czasach, gdy każdego dnia wiele osób pracuje ze smartfonem jak z podręcznym biurem dodatkowa energia, którą można mieć w każdej chwili pod ręką staje się niezwykle cenna. Niewielkie pudełeczko, krótki kabel i prąd, którego tak bardzo potrzebuje nasze urządzenie. Cena urządzenia będzie bezpośrednio powiązana z jego możliwościami. Między innymi tym jak dużo energii będzie w stanie nam dostarczyć. Jakie więc urządzenia obecnie zaliczyć możemy do najlepszych?

Anker PowerCore 20000

To urządzenie, które daje nam naprawdę wiele mocy, dzięki temu nawet kilkukrotne ładowanie urządzenia będzie możliwe. Co ciekawe jednocześnie jest to urządzenie stosunkowo lekkie i mniejsze niż inne sprzęty o podobnych możliwościach. Szybkie ładowanie to bardzo dobra opcja, która sprawia, że nie trzeba długo urządzenia nosić ze sobą podłączonego. To superszybkie ładowanie jest wielką zaletą.

RavPower Turbo

Kolejne urządzenie, które wyróżnia się bardzo dużą pojemnością za całkiem dobrą cenę. Otrzymuje dwa wejścia, dzięki czemu będzie nam długo dobrze służył. To bardzo dobra propozycja również dla tych osób, które będą liczyć na szybkie ładowanie.

Anker PowerCore+ 20100

To jeszcze lepsza wersja znanego już urządzenia, które dodatkowo dostaje również wejście USB-C, co staje się ważne w obecnych czasach, ponieważ coraz więcej urządzeń posiada właśnie tego typu wejście. Minusem w przypadku tego urządzenia będzie fakt, że dostajemy urządzenie, które jest jednak dość ciężkie. Mimo dość dużej pojemności urządzenie można szybko ponownie naładować.

Anker Astro Mini 3350mAh

To propozycja urządzenia, które nie zachwyca pojemnością, ale nie to będzie jego celem. Przede wszystkim to Powerbank, który ma być użyteczny, dlatego dostajemy sprzęt, który ma niewielki rozmiar i dlatego zawsze można go mieć pod ręką, w kieszeni i podłączenie urządzenia również nie będzie stanowić problemu. Szybko dostarczymy prąd do naszego sprzętu.

EasyAcc

To ciekawa propozycja dla tych osób, które spędzają dużo czasu w terenie i dlatego potrzebują energetycznego wsparcia dla swojego smartfona. Ten proponowany sprzęt nie tylko charakteryzuje sie dużą pojemnością, ma wzmocnioną obudowę a jednocześnie dodatkowo ma również latarkę, dlatego w każdym miejscu będzie się dobrze sprawdzał.

EliveBuy

To kolejna propozycja urządzenia z bardzo dobrą obudową. Dzięki temu niezależnie od tego gdzie się go zabierze można oczekiwać, że wytrzyma i nic się nie wydarzy. Urządzenie dostaje stosunkowo dużą pojemność, dlatego wystarczy na kilka ładowań. Do tego również opcja szybkiego ładowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *