Recenzje produktów – laptopy

home-office-336373_960_720

Na rynku nieustannie pojawiają się różne nowinki technologiczne, rozwiązania przygotowywane przez konstruktorów, naukowców czy inżynierów prawie w każdym wypadku określane są jako innowacyjne i rewolucyjne. Warto przyjrzeć się produktom, które do sprzedaży trafiły w ostatnim czasie, by móc przeanalizować nadchodzące w tym roku trendy. 

VAIO C15

Laptopy VAIO przez wielu kojarzone są z komputerami Bonda – słynny agent Jej Królewskiej Mości, 007, w kilku filmach korzystał bowiem ze sprzętu tej firmy. Najnowszy model VAIO, firmy współpracującej niegdyś z międzynarodowym koncernem SONY, w internecie zbiera same pozytywne recenzje i opinie. Dlaczego? Produkty ten kojarzone są przede wszystkim z najwyższą jakością, estetycznym wyglądem oraz funkjonalnością – jak można było się spodziewać, VAIO C15 łączy w sobie wszystkie te cechy. Ten stylowy, dwukolorowy laptop nie tylko prezentuje się wspaniale jeśli chodzi o warstwę wizualną, ale posiada także bardzo dobre parametry systemowe, Warto zaznaczyć, że jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które wykorzystano przy produkcji tego sprzętu, było pokrycie wyświetlacza przeciwodblaskową powłoką, co jest istotne dla osób często pracujących z komputerem na zewnątrz budynku. 

Lenovo IdeaPad 100-15IBD

Nowy produkt przygotowany przez firmę Lenovo również cieszy się w internecie dużą popularnością – oceny, które wystawiają mu internauci, są bardzo wysokie, co powinno zachęcać do zakupu tego produktu. To idealny sprzęt dla graczy oraz osób, które komputera używają na przykład do oglądania zdjęć czy filmów. Lenovo IdeaPad 100-15lBD posiada kartę graficzną, która pozwala użytkownikowi na cieszenie się obrazem najwyższej jakości. Niezapomniane efekty wizualne to jednak nie jedyna zaleta tego laptopa, klienci, którzy zakupili ten komputer, wskazują również na zainstalowany najnowszych system Microsoft Windows 10. System ten oferuje użytkownikom dostęp do nowo stworzonej przeglądarki – Microsoft Edge, która również zbiera wśród użytkowników dosyć pozytywne recenzje, mimo że nie osiągnęła jeszcze tego poziomu popularności co tradycyjny już Google Chrome czy Mozilla Firefox. Przekątna ekranu (jest bardzo szeroki) Lonovo IdeaPad 100-15IBD również nie pozostawia klientom możliwości do narzekania – słowem, to laptop naprawdę dobrej jakości i warto go kupić. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *