Najlepsze smartfony maja

male-2013929_960_720

Najlepsze smartfony maja

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób kupuje sobie nowoczesne smartfony. To bardzo funkcjonalne urządzenia, które pozwalają wykonywać wiele czynności szybciej i precyzyjniej. Jakie produkty z tej kategorii są obecnie na topie? Oto nasz subiektywny przegląd kilku nowoczesnych i użytecznych sprzętów.

Samsung Galaxy S7

To smartfon, który powinien znaleźć się w posiadaniu każdej osoby ceniącej sobie nowoczesne technologie i funkcjonalność na najwyższym możliwym poziomie. Najważniejsze plusy? Ekran 5,1 cali pozwala oglądać filmy czy teledyski i komfortowo korzystać z tego urządzenia. Produkt posiada 4 GB pamięci RAM, 32GB ogólnej pamięci oraz działa na Androidzie 7.0. Sprzęt charakteryzuje się także szybkim i bardzo wydajnym aparatem fotograficznym. Klienci chwalą też czas pracy na baterii. Nie można nie wspomnieć, że Samsung Galaxy S7 efektownie prezentuje się, co dla wielu osób też nie jest bez znaczenia.

Apple iPhone 7

Apple iPhone 7 to zdecydowanie najlepszy telefon tej firmy. Smartfon posiada bardzo dobre parametry techniczne. Trzeba podkreślić, że producenci zadbali o wydajny, 12-megapikselowy aparat fotograficzny, który dodatkowo został wyposażony w optyczną stabilizację obrazu. Produkcja cechuje się również świetnym ekranem IPS.

One plus 3t

To kolejny smartfon, który jest bardzo ceniony wśród zapalonych użytkowników tego typu urządzeń. Produkt charakteryzuje się relatywnie niską ceną i bardzo dużą ilością funkcji. Jakie są najważniejsze cechy tego smartfona? Urządzenie działa na Androidzie 7.1.Nougat, ekran ma 5,5 cali. Poza tym produkt posiada procesor snapdragon 821, 6 GB pamięci RAM oraz bardzo dobrze działający aparat. Ponadto charakteryzuje się długim czasem pracy bez konieczności dodatkowego doładowania, co dla osób wyjątkowo często i długo korzystających z tych urządzeń jest bardzo ważnym aspektem. 

Asus ZenFone 3 Max

Asus ZenFone 3 Max to smartfon, który jest rekomendowany osobom kochającym nowoczesne gadżety elektroniczne oraz relatywnie tanie. Produkt charakteryzuje się znakomicie działającą baterią, która ma pojemność 4100 mAh! Warto też wspomnieć o ekranie Full HD – 5,5 cali, procesorze Qualcomm Snapdragon 430 oraz 3 GB pamięci RAM. Mocnym punktem prezentowanego sprzętu jest 16-megapikselowy aparat posiadający laserowy pomiar ostrości. Dzięki temu wykonywanie zdjęć nigdy nie było prostsze i dokładniejsze.

Apple iPhone SE

Apple iPhone SE to produkt wyposażony w 4-calowy wyświetlacz. Urządzenie działa bardzo sprawnie dzięki procesorowi Apple A9. Warto też zwrócić uwagę na 2 GB pamięci RAM oraz 12-megapikselowy aparat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *