Najlepsze smartfony czerwca

iphone6-1013238_960_720

Najlepsze smartfony czerwca

Coraz więcej osób posiada nowoczesne smartfony. Producenci zdają sobie sprawę z tego, że na rynku panuje bardzo duża konkurencja. Nie może zatem dziwić, że powstaje tak dużo urządzeń elektronicznych z tej kategorii. Które z nich są najlepsze? Oto nasz ranking smartfonów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością w minionym miesiącu (ze względu na liczba parametrów, wydajność, efektowny design oraz cenę adekwatną do jakości).

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8+ posiada znakomity procesor Exynos 8895, który jest sercem całego tego urządzenia elektronicznego i znakomicie poprawia osiągi. Na uwagę zasługuje także system Android 7.0 Nougat oraz ekran 6.2”. Producenci zadbali o obustronne zakrzywienie, co przypadło do gustu bardzo wielu klientom. Samsung Galaxy S8+ cechuje ten się także posiadaniem 64 GB pamięci oraz aparatem 12 MP. Trzeba zaznaczyć, iż mocnym punktem tego produktu jest również bateria 3500 mAh. Co jeszcze wyróżnia ten produkt? Trzeba dodać, że dużymi walorami tego urządzenia są skaner tęczówki oka oraz wyświetlacz, który został zamknięty w kompaktowej obudowie.

LG G6

Dużą popularnością w ciągu ostatnich tygodni cieszył się smartfon LG G6. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że produkt posiada bardzo efektowny design, który wpisuje się w najnowsze trendy. Smartfon szczególnie przypadł do gustu młodym użytkownikom, którzy przykładają uwagę nie tylko do parametrów, ale także do eleganckiego wyglądu. Warto zaznaczyć, że producenci dostarczyli klientom ekran o proporcjach 18:9, co sprawia, że spędzanie czasu z tym smartfonem jest jeszcze przyjemniejsze. Warto podkreślić, że LG G6 posiada również podwójny aparat. Tutaj także mamy do czynienia z systemem Android 7.0 Nougat, który charakteryzuje się wysoką jakością.

Sony Xperia XZ Premium

Klienci podkreślają, że w tym modelu szczególnie spodobał im się tryb nagrywania, który może być dokonywane w zwolnionym tempie. Warto wiedzieć, że jest on w stanie zarejestrować blisko 1000 klatek na sekundę. Trzeba także wspomnieć o wyświetlaczu (jest on w stanie wyświetlać treści o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli). Istotnymi walorami tego sprzętu są również system Android 7.0 Nougat, aparat 19 MP, bateria 3230 mAH oraz kamera 13 MP.

Honor 8 Pro

Smartfon cechuje się bardzo konkurencyjną ceną. Poza tym ma wydajne parametry. Jest tutaj spora ilość pamięci RAM – 6 GB – co pozwala na spokojną i płynną pracę. Dobrej jakości są również fotografie robione przez aparat 12 MP. Sprzęt charakteryzuje się też systemem Android 7.0 Nougat, ekranem 5.7 ” kamerą 8 MP oraz baterią 4000 mAh. Świetna opcja dla osób, które chcą kupić za niezłe pieniądze bardzo dobrej jakości urządzenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *